.
.
.
.
.
.
Print

Cawangan Bintulu

Mohamad Rafizal Alias

Ketua Cawangan (J44)
(E): This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | (T): 086-310840 | (F): 086-311629

NamePositionEmail
Hasnul Rahimy Bin Kandar Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
Ketua Unit Siasatan
hasnulrahimy@mohr.gov.my
Hanafiyah Bin Othaman Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
Ketua Unit Industri Kecil & Sederhana
hanafiyah@mohr.gov.my
Muhamad Hafiz Bin Mat Kamis Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
Ketua Unit Penguatkuasaan
hafizkamis@mohr.gov.my
Busrah Bin Abdul Rahman Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
Siasatan
busrah@mohr.gov.my
Mohd Shapiee Bin Mohd Arsat Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
Industri Kecil & Sederhana
mdshapiee@mohr.gov.my
Claire Chin Siew Yong Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Industri Kecil & Sederhana
claire@mohr.gov.my
Martin Anak Francis Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Siasatan
martin@mohr.gov.my
Ahmad Faiz Bin Md Zain Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Penguatkuasaan
ahmadfaiz@mohr.gov.my
Mohd Hisyam Bin Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) (N22)
Pentadbiran
mdhisyam@mohr.gov.my
Christina Kelinah Ak Dunggat Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Pentadbiran
kelinah@mohr.gov.my
Jowen Arian Pembantu Operasi (N11)
Pentadbiran
jowen@mohr.gov.my
Alfonso Simbor Pemandu Kenderaan (H11)
Pentadbiran
alfanso@mohr.gov.my

Support Center

For any official matter at DOSH Headquarters, please proceed to:

Level 4 (Main Counter), Block D3, Complex D, Federal Government Administrative Centre, 62530 Putrajaya
(T): 03-8886 5343
(F): 03-8889 2443
(E): This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
(W): www.dosh.gov.my

Visitors Counter

020315121
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
5347
20941
129946
20030042
129946
612456
20315121