.
.
.
.
.
.
Cetak

JKKP Johor

Ir. Hj. Kormain bin Hj Mohd Noor

Pengarah (Gred Utama C)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 07-224 3076 / 07-224 2122 ext: 1062 | (F): 07-224 2667

Ibrahim bin Abdul Rahman

Timbalan Pengarah Khidmat Teknik (J54)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 07-224 3076 / 07-224 2122 ext: 3002 | (F): 07-224 2667

Seksyen Analisis & Pemprosesan

NamePositionExt No
Kamaruddin bin Mohammed
(E): kamaruddin@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J52)
Ketua Seksyen Analisa dan Proses
1086
Fairul Azwan bin Ismail
(E): mdfairul@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)
1120
Chan Kah Wai
(E): c.kahwai@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
1118
Nor Hafizan binti Mat Taib@ Mat Amin
(E): norhafizan.mt@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
1110
Muhd Noor Azmil bin Muhamad Fishol
(E): mnazmil@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
1107
Mohd Zakuan bin Fauzi
(E): mohdzakuan@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
1109
Raja Mohd Faisal bin Raja Mohd Saleh
(E): rmfaisal@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
1119
Nazri bin Mohd Nasir
(E): nazri.mnc@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1115
Zarida binti Abd Jalil
(E): zaridah@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1113
Faridah binti Abdullah
(E): faridah.abd@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1069
Mohd Fauzi bin Che Yusof
(E): fauzi.che@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1112
Mohamad Amir bin Mohamad Aris
(E): amiraris@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1114
Ain Nur Syahirah binti Md Esa
(E): ainnur@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)
1088
Fazliza binti Adnan
(E): fazliza@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)
1125
Wan Nur Shariena binti Wan Zainon
(E): shariena@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)
1107
Ariman Hisyady bin Arifin
(E): ariman@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)
1121

Seksyen Siasatan & Pendakwaan
NamePositionExt No
Ir. Ahmad Jailani bin Mansor
(E): ajailani@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J52)
Ketua Seksyen Siasatan & Pendakwaan
3007
Romezam bin Mohd Zain
(E): romezam@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
3039
Mohd Nizam bin Teh Kamaruddin
(E): mohdnizam@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
3042
Mohd Fiqri bin Mohd Hanafi
(E): fiqri@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
3039
Safwan bin Lokman
(E): safwanlokman@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
3008
Mohd Hayri bin Hassan
(E): hayri@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
3008
Mohd Amin bin Harun
(E): mamin@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
3042
Mohd Hafiz bin Ismail
(E): mhafiz@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
3038
Norshadia binti Supandi
(E): norshadia@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
3038
Rashdan bin Abdul Rahim
(E): mrashdan@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J26)
3038

Seksyen Khidmat Pengurusan
NamePositionExt No
Nurul Huda binti Abdul Manaf
(E): nurulhuda.manaf@mohr.gov.my
Pegawai Tinggi Diplomatik (M48)
Ketua Seksyen Khidmat Pengurusan
1098
Juriza binti Redzwan
(E): juriza@mohr.gov.my
Pegawai Tinggi Diplomatik (M44)
1099
Nur Syazila binti Muin
(E): norsyazila@mohr.gov.my
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (F29)
1083
Siti Hajar binti A. Gaffar
(E): hajargaffar@mohr.gov.my
Penolong Pegawai Tadbir (N27)
1063
Rosmah binti Bulkin
(E): rosmah.bulkin@mohr.gov.my
Pembantu Tadbir Kewangan(W22)
1068
Rohaiza binti Aron
(E): rohaizah.arron@mohr.gov.my
Pembantu Tadbir Kanan P/O (N22)
1078
Mohd Hafiz bin Muhamad
(E): hafiz.md@mohr.gov.my
Pembantu Tadbir P/O (N17)
1076
Sarimah binti Bahrom
(E): sarimahbahrom@mohr.gov.my
Pembantu Tadbir P/O (N17)
1066
Suzana binti Selamat
(E): suzana@mohr.gov.my
Pembantu Tadbir P/O (N17)
1080
Siti Nor Hafizza binti Md Tugiman
(E): hafizza@mohr.gov.my
Pembantu Tadbir P/O (N17)
1066
Norsalina binti Alias
(E): norsalina@mohr.gov.my
Pembantu Tadbir P/O (N17)
1074
Darlinda binti Zulkipli
(E): darlinda@mohr.gov.my
Pembantu Tadbir P/O (N17)
1075
Norlela binti Omar
(E): norlela_umar@mohr.gov.my
Pembantu Tadbir P/O (N17)
1075
Mazura binti Hj Shamsudin
(E): mazura@mohr.gov.my
Pembantu Tadbir P/O (N17)
1087
Norshaliza binti Sameon
(E): noorshaliza@mohr.gov.my
Juruteknik Komputer (FT17)
1084
Habsah binti Husin
(E): habsahusin@mohr.gov.my
Pembantu Operasi (N11)
1081
Mohamad Faisal bin Yacob
(E): m.faisal@mohr.gov.my
Pemandu Kenderaan (H11)
1087
Yazid bin Abu Bakar
(E): yazid_ab@mohr.gov.my
Pemandu Kenderaan (H11)
1087

Seksyen Penguatkuasaan
NamePositionExt No
Habibah binti Supoh
(E): habibah@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J52)
Ketua Seksyen Penguatkuasaan
3005
Mohammad Zaim bin Kassim @ Igan
(E): shahidatul@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)
3004
Shahidatul Nadiah binti Mhd Said
(E): shahidatul@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
3014
Elliyati binti Edwar
(E): eliyatic@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
3013
Mohd Sayuki bin Mohd Sukri
(E): msayuki@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
3022
Che Aziz bin Mahmood
(E): caziz@mohr.gov.my
Penolong Pegawai Veterinar (G36)
3020
Wang Yok Han
(E): yhwang@mohr.gov.my
Penolong Pegawai Perikanan (G32)
3022
Azhar bin Ahmad
(E): azahar_ahmad@mohr.gov.my
Penolong Pegawai Perikanan (G36)
3022
Siti Norazizah binti Jamil
(E): sitinorazizah@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
3015
Zainal bin Ishak
(E): zainal_i@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
3023

Seksyen Industri Kecil & Sederhana
NamePositionExt No
Azman bin Ahmad
(E): azman_a@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J48)
Ketua Seksyen Industri Kecil dan Sederhana
3009
Muhammad Faizal bin Zainal Abidin
(E): faizal@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J48)
3003
Haji Salleh bin Abdul Rahman
(E): msalleh_r@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
3028
Siti Haslinda binti Tanuri
(E): sitihaslinda@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J38)
3029
Mohd Hanafiah bin Husain
(E): mhanafiah@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
3030
Suhaiza binti Basri
(E): suhaiza@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
3035
Mohd Faizul bin Hussien
(E): mfairul@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J26)
3030
Mohd Khalid bin Suratman
(E): mohdkhalid@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J22)
3031
Nik Ahmad Ramzi bin Nik Mazlan
(E): ramzi@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)
3031

Seksyen Pemeriksaan Statutori
NamePositionExt No
Hairozie bin Asri
(E): hairozie@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J52)
Ketua Seksyen Pemeriksaan Statutori
1004
Mohd Lukman bin Mamat
(E): mdlukman@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)
1093
Mohd Zamri bin Noruddin
(E): mohdzamri@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)
1028
Zulhasmirizal bin Shamsuddin
(E): zulhasmirizal@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)
1056
Zulhisam bin Dzulkifle
(E): zulhisham.dzul@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
1044
Mohd Azlan Fahmi bin Mohd Azmi
(E): azlanfahmi@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
1027
Nur Raudhah binti Laden
(E): nurraudhah@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
1132
Ismail bin Busrah
(E): ismailbusrah@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1050
Mohd Rodzi bin Jusoh
(E): mdrodzi@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1048
Ishak bin Abd Manan
(E): ishak_m@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1020
Syaiful Azlan bin Abdul Rahaman
(E): syaiful@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1030
Azmir bin Azhar
(E): azmirazhar@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1046
Azrul bin Abd Hamid
(E): azrulhamid@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1022
Mohd Fahimi bin Mohd Dahri
(E): mohdfahimi@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1023
Norsyafina binti Kamarudin
(E): norshafina@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1029
Mohd Faizal bin Zolkiply
(E): mdfaizal@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J22)
1049
Muhd Raihan bin Mohamed
(E): muhdraihan@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)
1025
Nurulhuada binti Hussin
(E): nurulhuada@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)
1024
Maryanti binti Mohamad
(E): maryanti@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)
1131
Anas bin Mohamad Faridul Atras
(E): anasatras@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)
1038

Seksyen Higien Industri
NamePositionExt No
Dr. Syed Abd Hamid bin Syed Hassan
(E): sabdulhamid@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J52)
Ketua Seksyen Higien Industri
-
Hamidi bin Ngatiman
(E): hamidi@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)
1008
Muhammad Faizal bin Shaharuddin
(E): mfaizal.s@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
1010
Mohamad Rizal bin Mohd Said
(E): mdrizal@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
1116
Kamaruzaman bin Othman
(E): kamaruzaman@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
1017
Mohd Ridhuan bin Ismail
(E): ridhuan.i@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1013
Mohammad Rhadhi bin Kamshah
(E): mradhi@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1011
Zulfikhar bin Mohammad
(E): zulfikhar@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1015
Masturah binti Muhammad
(E): masturah@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
1011
Rizarul Azlan bin Abdul Rashid
(E): rizarul@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J22)
1015

Seksyen Kerja Bina
NamePositionExt No
Zulkifly bin Sulaiman
(E): zulkifly_s@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J52)
Ketua Seksyen Kerja Bina
3003
Zulmahri bin Mohammad
(E): zulmahri@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
3035
Vincent Lelanggan Ak Laja
(E): vincent@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
3035
Mohd Redduan bin Mohd Akhir
(E): redduan@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
3035
Safarizal bin Samad
(E): safarizal@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
3000
Rosli bin Abdullah
(E): rosli_a@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
3003
Mohd Hamidi bin Yahya
(E): mdhamidi@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
3000
Abd Wahab bin Ab Hamid
(E): wahab@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J22)
3025
Mohammad Hafiz bin Halib
(E): hafizhalib@mohr.gov.my
Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)
3025

Seksyen Promosi & Sumber
NamePositionExt No
Noraita binti Tahir
(E): noraita@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J48)
Ketua Seksyen Promosi & Sumber
3010
Hisham bin Abdul Rahman
(E): hisham@mohr.gov.my
Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
3021

Seksyen Risiko Khas

NamePositionExt No
Syahrul Nizam bin Shaharuddin
(E): syahrulnizam_s@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J48)
Ketua Seksyen Risiko Khas
1005
Mohd Hafizi bin Abdullah
(E): hafizi@mohr.gov.my
Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)
1037

Seksyen Kesihatan Pekerjaan

NamePositionExt No
Dr. Santhanamohan a/l Nagesperam
(E): s.mohan@mohr.gov.my
Pegwai Perubatan (UD41)
Ketua Seksyen Kesihatan Pekerjaan
1035
Sister Norasliza binti Alwai @ Alwi
(E): norasliza@mohr.gov.my
Ketua Jururawat (U32)
1016
Nurul Jannatussalaamah binti Abdullah
(E): nuruljanna@mohr.gov.my
Jururawat (U29)
1016

Kaunter Perkhidmatan

Untuk sebarang urusan rasmi di Ibupejabat JKKP Putrajaya sila berurusan di:

Aras 4 (Kaunter Utama), Blok D3, Kompleks D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62530 Putrajaya
(T): 03 - 8886 5343
(F): 03 - 8889 2443
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya.
(W): www.dosh.gov.my

Bilangan Pelawat

020250753
Hari Ini
Semalam
Minggu Ini
Minggu Lepas
Bulan Ini
Bulan Lepas
Jumlah
10104
21085
65578
20030042
65578
612456
20250753