.
.
.
.
.
.
Cetak

JKKP Johor

Ir. Hj. Kormain bin Hj Mohd Noor

Pengarah (Gred Utama C)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 07-224 3076, 07-224 2122 | (F): 07-224 2667

Ibrahim bin Abdul Rahman

Timbalan Pengarah Khidmat Teknik (J54)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 07-224 3002 | (F): 07-224 2667

Izani B. Mohd Zain

Timbalan Pengarah Operasi (J54)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 07-224 3034 | (F): 07-224 2667
Seksyen Analisis & Pemprosesan
NamePositionEmail
Ain Nur Syahirah binti Md Esa Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)ainnur@mohr.gov.my
Syazwani binti Sarikudin Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)syazwani.s@mohr.gov.my
Mohd Fairul Azwan bin Ismail Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)mdfairul@mohr.gov.my
Nor Hafizan binti Mat Taib@ Mat Amin Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)norhafizan.mt@mohr.gov.my
Mohd Noor Azmil bin Muhamad FisholPemeriksa Kilang & Jentera (J41)mnazmil@mohr.gov.my
Mohd Zakuan bin FauziPemeriksa Kilang & Jentera (J41)mohdzakuan@mohr.gov.my
Raja Mohd Faisal bin Raja Mohd Saleh Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)rmfaisal@mohr.gov.my
Zarida binti Ab. Jalil Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)zarida@mohr.gov.my
Mohamad Fauzi bin Che YusoffPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)fauzi.che@mohr.gov.my
Faridah binti AbdullahPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)faridah.abd@mohr.gov.my
Wan Nor Shariena binti Wan Zainon Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)shariena@mohr.gov.my
Ariman Hisyandy bin Arifin Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)ariman@mohr.gov.my
Baharudin bin MamatKetua Seksyen (J52)baharuddin_ma@mohr.gov.my
Chan Kah WaiPenolong Pengarah (J41)c.kahwai@mohr.gov.my
Nazri Bin Mohd NasirPen. Pemeriksa Kilang dan Jentera J29

Seksyen Siasatan & Pendakwaan
NamePositionEmail
Ir. Ahmad Jailani bin MansorKetua Seksyen (J52)ajailani@mohr.gov.my
Mohd Rashdan bin Ab Rahim Pembantu Pembantu Kilang & Jentera (J22)mrashdan@mohr.gov.my
Mohd Hayri bin HassanPemeriksa Kilang & Jentera (J41)hayri@mohr.gov.my
Mohd Fiqri bin Hanafi Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)fiqri@mohr.gov.my
Safwan bin Lokman Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)safwanlokman@mohr.gov.my
Mohamad Amin bin Harun Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)mamin@mohr.gov.my
Zainal bin IshakPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)zainal_i@mohr.gov.my
Mohd Hafiz bin Ismail Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mhafiz@mohr.gov.my
Romezam bin Mohd Zain Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)romezam@mohr.gov.my
Rizarul Azlan Bin Abdul RashidPem. Pemeriksa Kilang dan Jentera (J17)rizarul@mohr.gov.my

Seksyen Khidmat Pengurusan
NamePositionEmail
Zahratul Ziha binti Dato' Mohamad Razali Pegawai Tadbir dan Diplomatik (M41)zahratul@mohr.gov.my
Hanini binti YusoffJuruteknik Komputer (FT17)hanini@mohr.gov.my
Juriza Binti RedzwanPegawai Tadbir dan Diplomatik (M44)juriza@mohr.gov.my
Nur Syazila binti Muin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (F29)norsyazila@mohr.gov.my
Rosmah binti Bulkin Pembantu Tadbir (Kewangan) (W22)rosmah.bulkin@mohr.gov.com
Sarimah bt BahromPembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) (N17)sarimahbahrom@mohr.gov.my
Hamidah binti Mazlan Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)hamidahmazlan@mohr.gov.my
Suzana binti SelamatPembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)suzana@mohr.gov.my
Siti Nor Hafizza binti Md Tugiman Pembantu Tadbir Kewangan (W17)hafizza@mohr.gov.my
Mazliana Binti MokhtarPembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)mazliana@mohr.gov.my
Norliza binti Jamian Pegawai Khidmat Pelangan (N17)norlizajamian@mohr.gov.my
Norsalina Bte AliasPembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)norsalina@mohr.gov.my
Shafiza Binti SafarudinPembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)shafiza.s@mohr.gov.my
Mohd Hafiz bin Muhamad Pembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) (N17)hafiz.md@mohr.gov.my
Yazid bin Abu BakarPemandu Kenderaan Bermotor (R3)yazid_ab@mohr.gov.my
Mohamad Faisal bin YacobPemandu Kenderaan Bermotor (R3) m.faisal@mohr.gov.my
Habsah bin Husin Pembantu Am Rendah (N1)habsahusin@mohr.gov.my
Mohd Faizaludin Bin Sayed AlwiPembantu Tadbir (N17)faizaludin@mohr.gov.my
Mohd Zuhairi Bin Zainal AbidinPembantu Am Pejabat (N1)zuhairi.z@mohr.gov.my
Nor Faizariza Biinti Ya'acobPembantu Tadbir (P/O) N22
Nor Dasilla Binti MinhatPembantu Tadbir (P/O) N17dasilla@mohr.gov.my
Mazura Binti ShamsudinPembantu Tadbir (P/O) N17
Khairul Izwan Bin MazlanPemandu Kenderaan R3
Siti Hajar Binti A. GaffarPenolong Pegawai Tadbir (N27)
Rohaiza Binti AronPembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) (N22)

Seksyen Penguatkuasaan
NamePositionEmail
Shahidatul Nadiah binti Mhd Said Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)shahidatul@mohr.gov.my
Mohd Nizam bin Teh Kamaruddin Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)mohdnizam@mohr.gov.my
Hj. Mohd Puzi bin Sudin Penolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J38)mfuzi@mohr.gov.my
Habibah binti Supoh Ketua Seksyen (J52)habibah@mohr.gov.my
Lydia Soloma JalongPegawai Pertanian (G41)lydiasoloma@mohr.gov.my
Che Aziz bin Mahmood Penolong Pegawai Veterinar (G36)caziz@mohr.gov.my
Che Ahmad Tantowi bin Che Mohamed ArifPenolong Pegawai Veterinar (G36)che.ahmad@mohr.gov.my
Wang Yok Han Penolong Pegawai Perikanan (G36)yhwang@mohr.gov.my
Wan Mohd Yassim bin Wan WahabPenolong Pemeliharaan Hutan (G32)yassim@mohr.gov.my
Abdul Nasir bin Ismail Penolong Pemeliharaan Hutan (G32)abdulnasir@mohr.gov.my
Siti Norazizah binti Jamil Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)sitinorazizah@mohr.gov.my
Hj. Sa'dan bin AhmadPembantu Pertanian (G22)sadan@mohr.gov.my
Sudirman bin Kasby Pembantu Pertanian (G22)sudirman@mohr.gov.my
Muthu A/l Ramasamy Pembantu Pertanian (G22)muthu
Abdul Samad Bin HamidPenolong Pegawai Pertanian G32abdulsamad@mohr.gov.my
Hisham bin Abdul RahmanPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)

Seksyen Industri Kecil & Sederhana
NamePositionEmail
Nik Ahmad Ramzi bin Nik Mazlan Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)ramzi@mohr.gov.my
Siti Haslinda binti Tanuri Penolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J38)sitihaslinda@mohr.gov.my
Mohd Hanafiah bin Husain Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mhanafiah@mohr.gov.my
Masturah binti MuhammadPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)masturah@mohr.gov.my
Mohd Nur Adzwan bin MahamadPembantu Pembantu Kilang & Jentera (J22)mnuradzwan@mohr.gov.my
Hj. Mohd Salleh bin Abdul RahmanPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)msalleh_r@mohr.gov.my
Azahar Bin AhmadPen. Pegawai Perikanan (G36)azahar_ahmad@mohr.gov.my
Noraita binti TahirPemeriksa Kilang & Jentera (J48)

Seksyen Pemeriksaan Statutori
NamePositionEmail
Nurulhuada binti HussinPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)nurulhuada@mohr.gov.my
Mut anak Sagai Pemeriksa Kilang & Jentera (J48)mut@mohr.gov.my
Mohd Lukman bin MamatPemeriksa Kilang & Jentera (J44)mdlukman@mohr.gov.my
Mohammad Zaim bin Kassim @ IganPemeriksa Kilang & Jentera (J41)mdzaim@mohr.gov.my
Muhammad Faizal bin Zabinal Abidin Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)faizal@mohr.gov.my
Zulhisam bin DzulkiflePemeriksa Kilang & Jentera (J41)zulhisham.dzul@mohr.gov.my
Mohd Azlan Fahmi bin Muhammad AzmiPemeriksa Kilang & Jentera (J41)azlanfahmi@mohr.gov.my
Nor Syafina binti KamarudinPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)norsyafina@mohr.gov.my
Mohd Rodzi bin Jusuh Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mdrodzi@mohr.gov.my
Ishak bin Abd Manan Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)ishak_m@mohr.gov.my
Syaiful Azlan bin Abdul Rahaman Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)syaiful@mohr.gov.my
Azrul bin Abdul Hamid Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)azrulhamid@mohr.gov.my
Mohd Fahimi bin Mohd DahriPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mohdfahimi@mohr.gov.my
Mohd Faizul bin Husain Pembantu Pembantu Kilang & Jentera (J26)mfaizul@mohr.gov.my
Mohd Faizal bin ZolkiplyPembantu Pembantu Kilang & Jentera (J22)mdfaizal@mohr.gov.my
Muhd Raihan bin MohamedPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)muhdraihan@mohr.gov.my
Anas bin Mohamed Faridul Atrash Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)anasatrash@mohr.gov.my
Hairozie bin Asri Ketua Seksyen (J52)hairozie@mohr.gov.my
Azmir bin azharPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29) azmirazhar@mohr.gov.my
Bibi Jueem binti ZakariaPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)bibijueem@mohr.gov.my
Nurul Aizat Akmal binti Abdul Azih Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)nurulaizat@mohr.gov.my
Nur Raudhah binti Laden Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)nurraudhah@mohr.gov.my
Maryanti binti Mohamad Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)maryanti@mohr.gov.my
Mohd Sayuki bin Mohd SukriPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)
Mohd. Khalid bin SuratmanPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J22)

Seksyen Higien Industri
NamePositionEmail
Tn. Syed Abdul Hamid bin Syed HassanKetua Seksyen (J52)sabdulhamid@mohr.gov.my
Zulfikhar Bin MohammadPen. Pemeriksa Kilang dan Jentera J29zulfikhar@mohr.gov.my
Hamidi bin Ngatiman Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)hamidi_ng@mohr.gov.my
Muhammad Faizal bin Shaharuddin Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)mfaizal.s@mohr.gov.my
Kamaruzaman bin Othman Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)kamaruzaman@mohr.gov.my
Maslela'a binti MohamadPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)maslela@mohr.gov.my
Mohammad Rhadhi bin KamshahPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mradhi@mohr.gov.my
Mohd Ridhuan bin Ismail Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)ridhuan.i@mohr.gov.my
Mohamad Rizal bin Mohd Said Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)mdrizal@mohr.gov.my

Seksyen Kerja Bina
NamePositionEmail
Rosli b. AbdullahPen. Pemeriksa Kilang dan Jentera J36rosli_a@mohr.gov.my
Ismail b. BusrahPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)ismailbusrah@mohr.gov.my
Mohammad Hafiz bin HalibPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)hafizhalib@mohr.gov.my
Zulmahri bin Muhammad Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)zulmahri@mohr.gov.my
Mohd Hamidi bin YahyaPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mdhamidi@mohr.gov.my
Rabaayah binti DaudKetua Seksyen (J52)rabaayah@mohr.gov.my
Syahrul Nizam bin ShahruddinPemeriksa Kilang & Jentera (J48)syahrulnizam_s@mohr.gov.my
Mohd Redduan bin Md Akhir Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)redduan@mohr.gov.my
Mohamad Amir bin Mohamad Aris Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)amiraris@mohr.gov.my
Abd. Wahab bin Ab. HamidPembantu Pembantu Kilang & Jentera (J22)wahab@mohr.gov.my
Vincent Lelanggan Anak LajaPemeriksa Kilang dan Jentera (J41)
Elliyati BIn EdwarPen. Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)eliyati@mohr.gov.my

Seksyen Promosi & Sumber
Seksyen Risiko Khas
NamePositionEmail
Kamaruddin b MohammedTimbalan Pengarah (J52)kamaruddin@mohr.gov.my
Hj. Zulkifly bin SulaimanTimbalan Pengarah (J48)zulkifly_s@mohr.gov.my
Zaidin bin Ibrahim Ketua Seksyen (J48)zaidin@mohr.gov.my
Azuawati binti ZanalPemeriksa Kilang & Jentera (J44)azuawati@mohr.gov.my
Mohd Hafizi bin AbdullahPemeriksa Kilang & Jentera (J41)hafizi@mohr.gov.my
Seksyen Kesihatan Pekerjaan
NamePositionEmail
Dr Santhanamohon A/L NagesperamPegawai Perubatan (UD44)s.mohan@mohr.gov.my
Dr. Sathya A/L SubramaniamPegawai Perubatan (UD44)s.sathya@mohr.gov.my
Jamilah bt Ismail Jururawat (U32)jamilah_i@mohr.gov.my
Norasliza Binti Alwai @ AlwiJururawat (U32)
Nurul Jannatussalaamah Binti AbdullahJururawat (U29)

Kaunter Perkhidmatan

Untuk sebarang urusan rasmi di Ibupejabat JKKP Putrajaya sila berurusan di:

Aras 4 (Kaunter Utama), Blok D3, Kompleks D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62530 Putrajaya
(T): 03 - 8886 5343
(F): 03 - 8889 2443
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya.
(W): www.dosh.gov.my

Bilangan Pelawat

012835736
Hari Ini
Semalam
Minggu Ini
Minggu Lepas
Bulan Ini
Bulan Lepas
Jumlah
21740
19750
56432
12616778
644463
653281
12835736