.
.
.
.
.
.
Cetak

JKKP Johor

Ir. Hj. Kormain bin Hj Mohd Noor

Pengarah (Gred Utama C)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 07-224 3076, 07-224 2122 | (F): 07-224 2667

Ibrahim bin Abdul Rahman

Timbalan Pengarah Khidmat Teknik (J54)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 07-224 3002 | (F): 07-224 2667

Izani B. Mohd Zain

Timbalan Pengarah Operasi (J54)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 07-224 3034 | (F): 07-224 2667
Seksyen Analisis & Pemprosesan
NamePositionEmail
Ariman Hisyandy bin Arifin Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)ariman@mohr.gov.my
Chan Kah WaiPemeriksa Kilang & Jentera (J41)c.kahwai@mohr.gov.my
Kamaruddin b MohammedKetua Seksyen (J52)kamaruddin@mohr.gov.my
Baharudin bin MamatKetua Seksyen (J52)baharuddin_ma@mohr.gov.my
Mohd Fairul Azwan bin Ismail Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)mdfairul@mohr.gov.my
Nor Hafizan binti Mat Taib@ Mat Amin Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)norhafizan.mt@mohr.gov.my
Mohamad Amir bin Mohamad Aris Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)amiraris@mohr.gov.my
Mohd Noor Azmil bin Muhamad FisholPemeriksa Kilang & Jentera (J41)mnazmil@mohr.gov.my
Mohd Zakuan bin FauziPemeriksa Kilang & Jentera (J41)mohdzakuan@mohr.gov.my
Raja Mohd Faisal bin Raja Mohd Saleh Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)rmfaisal@mohr.gov.my
Zarida binti Ab. Jalil Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)zarida@mohr.gov.my
Mohamad Fauzi bin Che YusoffPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)fauzi.che@mohr.gov.my
Faridah binti AbdullahPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)faridah.abd@mohr.gov.my
Wan Nor Shariena binti Wan Zainon Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)shariena@mohr.gov.my
Ain Nur Syahirah binti Md Esa Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)ainnur@mohr.gov.my
Syazwani binti Sarikudin Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)syazwani.s@mohr.gov.my
Nazri Bin Mohd NasirPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J29)nazri.mn@mohr.gov.my
Fazliza Binti AdnanPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)fazliza@mohr.gov.my

Seksyen Siasatan & Pendakwaan
NamePositionEmail
Ir. Ahmad Jailani bin MansorKetua Seksyen (J52)ajailani@mohr.gov.my
Mohd Hayri bin HassanPenolong Pengarah (J41)hayri@mohr.gov.my
Romezam bin Mohd Zain Penolong Pengarah (J41)romezam@mohr.gov.my
Mohd Fiqri bin Hanafi Penolong Pengarah (J41)fiqri@mohr.gov.my
Safwan bin Lokman Penolong Pengarah (J41)safwanlokman@mohr.gov.my
Mohamad Amin bin Harun Penolong Pengarah (J41)mamin@mohr.gov.my
Mohd Hafiz bin Ismail Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mhafiz@mohr.gov.my
Mohd Rashdan bin Ab Rahim Pembantu Pembantu Kilang & Jentera (J26)mrashdan@mohr.gov.my

Seksyen Khidmat Pengurusan
NamePositionEmail
Juriza Binti RedzwanPegawai Tadbir dan Diplomatik (M44)juriza@mohr.gov.my
Nur Syazila binti Muin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (F29)norsyazila@mohr.gov.my
Siti Hajar Binti A. GaffarSetiausaha Pejabat (N27)hajargaffar@mohr.gov.my
Rosmah binti Bulkin Pembantu Tadbir (Kewangan) (W22)rosmah.bulkin@mohr.gov.com
Rohaizah Binti ArronPembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) (N22)rohaizah.arron@mohr.gov.my
Mohd Hafiz bin MuhamadPembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) (N17)hafiz.md@mohr.gov.my
Sarimah bt BahromPembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) (N17)sarimahbahrom@mohr.gov.my
Suzana binti SelamatPembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) (N17)suzana@mohr.gov.my
Norliza binti Jamian Pegawai Khidmat Pelangan (N17)norlizajamian@mohr.gov.my
Siti Nor Hafizza binti Md Tugiman Pembantu Tadbir (Kewangan) (W17)hafizza@mohr.gov.my
Norsalina Bte AliasPembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) (N17)norsalina@mohr.gov.my
Norlela Binti UmarPembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) (N17)norlela_umar@mohr.gov.my
Shafiza Binti SafarudinPembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)shafiza.s@mohr.gov.my
Mazura Binti ShamsudinPembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) (N17)mazura@mohr.gov.my
Noor Shaliza Binti SamionJuruteknik Komputer (FT17)noorshaliza@mohr.gov.my
Habsah bin Husin Pembantu Am Pejabat (N11)habsahusin@mohr.gov.my
Mohamad Faisal bin YacobPemandu (H11) m.faisal@mohr.gov.my
Yazid bin Abu BakarPemandu (H11)yazid_ab@mohr.gov.my
Khairul Izwan Bin MazlanPemandu (H11)

Seksyen Penguatkuasaan
NamePositionEmail
Habibah binti Supoh Ketua Seksyen (J52)habibah@mohr.gov.my
Mohd Nizam bin Teh Kamaruddin Penolong Pengarah (J41)mohdnizam@mohr.gov.my
Lydia Soloma JalongPegawai Pertanian (G41)lydiasoloma@mohr.gov.my
Mohammad Zaim bin Kassim @ IganPemeriksa Kilang & Jentera (J41)mdzaim@mohr.gov.my
Che Aziz bin Mahmood Penolong Pegawai Veterinar (G36)caziz@mohr.gov.my
Shahidatul Nadiah binti Mhd Said Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)shahidatul@mohr.gov.my
Zainal bin IshakPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)zainal_i@mohr.gov.my
Azahar Bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan (G36)azahar_ahmad@mohr.gov.my
Che Ahmad Tantowi bin Che Mohamed ArifPenolong Pegawai Veterinar (G36)che.ahmad@mohr.gov.my
Wang Yok Han Penolong Pegawai Perikanan (G36)yhwang@mohr.gov.my
Wan Mohd Yassim bin Wan WahabPenolong Pemeliharaan Hutan (G32)yassim@mohr.gov.my
Abdul Nasir bin Ismail Penolong Pemeliharaan Hutan (G32)abdulnasir@mohr.gov.my
Azhar Bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan (G36)azharahmad@mohr.gov.my
Hj. Mohd Puzi bin Sudin Penolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J38)mfuzi@mohr.gov.my
Siti Norazizah binti Jamil Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)sitinorazizah@mohr.gov.my
Hj. Sa'dan bin AhmadPembantu Pertanian (G22)sadan@mohr.gov.my
Sudirman bin Kasby Pembantu Pertanian (G22)sudirman@mohr.gov.my
Muthu A/l Ramasamy Pembantu Pertanian (G22)muthu
Abdul Samad Bin HamidPenolong Pegawai Pertanian G32abdulsamad@mohr.gov.my
Mohd Sayuki bin Mohd SukriPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)msayuki@mohr.gov.my

Seksyen Industri Kecil & Sederhana
NamePositionEmail
Azman bin AhmadKetua Seksyen (J48)azman_a@mohr.gov.my
Muhammad Faizal bin Zainal Abidin Pegawai Pemeriksa Kilang Jentera (J44)faizal@mohr.gov.my
Siti Haslinda binti Tanuri Penolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J38)sitihaslinda@mohr.gov.my
Hj. Mohd Salleh bin Abdul RahmanPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)msalleh_r@mohr.gov.my
Mohd Hanafiah bin Husain Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mhanafiah@mohr.gov.my
Mohd Nur Adzwan bin MahamadPembantu Pembantu Kilang & Jentera (J22)mnuradzwan@mohr.gov.my
Suhaiza binti BasriPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J29)suhaiza@mohr.gov.my
Nik Ahmad Ramzi bin Nik Mazlan Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)ramzi@mohr.gov.my
Mohd Faizul bin Husain Pembantu Pembantu Kilang & Jentera (J26)mfaizul@mohr.gov.my
Mohd. Khalid bin SuratmanPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J22)mohdkhalid@mohr.gov.my

Seksyen Pemeriksaan Statutori
NamePositionEmail
Hairozie bin Asri Ketua Seksyen (J52)hairozie@mohr.gov.my
Mut anak Sagai Pemeriksa Kilang & Jentera (J48)mut@mohr.gov.my
Mohd Lukman bin MamatPemeriksa Kilang & Jentera (J44)mdlukman@mohr.gov.my
Zulhisam bin DzulkiflePemeriksa Kilang & Jentera (J41)zulhisham.dzul@mohr.gov.my
Mohd Azlan Fahmi bin Muhammad AzmiPemeriksa Kilang & Jentera (J41)azlanfahmi@mohr.gov.my
Nurulhuada binti HussinPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)nurulhuada@mohr.gov.my
Norsyafina binti KamarudinPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)norsyafina@mohr.gov.my
Mohd Rodzi bin Jusuh Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mdrodzi@mohr.gov.my
Ishak bin Abd Manan Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)ishak_m@mohr.gov.my
Syaiful Azlan bin Abdul Rahaman Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)syaiful@mohr.gov.my
Azrul bin Abdul Hamid Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)azrulhamid@mohr.gov.my
Ismail b. BusrahPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)ismailbusrah@mohr.gov.my
Mohd Fahimi bin Mohd DahriPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mohdfahimi@mohr.gov.my
Mohd Faizal bin ZolkiplyPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J22)mdfaizal@mohr.gov.my
Muhd Raihan bin MohamedPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)muhdraihan@mohr.gov.my
Anas bin Mohamed Faridul Atrash Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)anasatrash@mohr.gov.my
Nurul Aizat Akmal binti Abdul Azih Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)nurulaizat@mohr.gov.my
Nur Raudhah binti Laden Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)nurraudhah@mohr.gov.my
Maryanti binti Mohamad Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)maryanti@mohr.gov.my
Azmir bin azharPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29) azmirazhar@mohr.gov.my
Bibi Jueem binti ZakariaPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)bibijueem@mohr.gov.my
Mohd Zamri bin NoruddinPegawai Pemeriksa Kilang Jentera (J44)mohdzamri@mohr.gov.my
Zulhasmirizal bin ShamsuddinPemeriksa Kilang & Jentera (J44)zulhasmirizal@mohr.gov.my

Seksyen Higien Industri
NamePositionEmail
Dr. Syed Abdul Hamid bin Syed HassanKetua Seksyen (J52)sabdulhamid@mohr.gov.my
Hamidi bin Ngatiman Pegawai Pemeriksa Kilang Jentera (J44)hamidi_ng@mohr.gov.my
Muhammad Faizal bin Shaharuddin Pemeriksa Kilang dan Jentera (J41)mfaizal.s@mohr.gov.my
Mohamad Rizal bin Mohd Said Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)mdrizal@mohr.gov.my
Kamaruzaman bin Othman Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)kamaruzaman@mohr.gov.my
Mohd Ridhuan bin Ismail Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)ridhuan.i@mohr.gov.my
Mohammad Rhadhi bin KamshahPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mradhi@mohr.gov.my
Zulfikhar Bin MohammadPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J29)zulfikhar@mohr.gov.my
Masturah binti MuhammadPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)masturah@mohr.gov.my
Rizarul Azlan Bin Abdul RashidPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J22)rizarul@mohr.gov.my

Seksyen Kerja Bina
NamePositionEmail
Hj. Zulkifly bin SulaimanKetua Seksyen (J52)zulkifly_s@mohr.gov.my
Zulmahri bin Muhammad Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)zulmahri@mohr.gov.my
Mohd Redduan bin Md Akhir Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)redduan@mohr.gov.my
Elliyati BIn EdwarPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)eliyati@mohr.gov.my
Safarizal bin SamatPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J29)safarizal@mohr.gov.my
Rosli b. AbdullahPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)rosli_a@mohr.gov.my
Mohd Hamidi bin YahyaPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mdhamidi@mohr.gov.my
Abd. Wahab bin Ab. HamidPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J22)wahab@mohr.gov.my
Mohammad Hafiz bin HalibPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)hafizhalib@mohr.gov.my
Vincent Lelanggan Anak LajaPemeriksa Kilang dan Jentera (J41)

Seksyen Promosi & Sumber
NamePositionEmail
Noraita binti TahirKetua Seksyen (J48)noraita@mohr.gov.my
Hisham bin Abdul RahmanPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)hisham@mohr.gov.my
Seksyen Risiko Khas
NamePositionEmail
Syahrul Nizam bin ShaharuddinKetua Seksyen (J48)syahrulnizam_s@mohr.gov.my
Azuawati binti ZanalPenolong Pengarah Kanan (J44)azuawati@mohr.gov.my
Mohd Hafizi bin AbdullahPenolong Pengarah (J41)hafizi@mohr.gov.my
Seksyen Kesihatan Pekerjaan
NamePositionEmail
Dr Santhanamohon A/L NagesperamPegawai Perubatan (UD44)s.mohan@mohr.gov.my
Dr. Sathya A/L SubramaniamPegawai Perubatan (UD44)s.sathya@mohr.gov.my
Jamilah bt Ismail Jururawat (U32)jamilah_i@mohr.gov.my
Norasliza Binti Alwai @ AlwiJururawat (U32)norasliza@mohr.gov.my
Nurul Jannatussalaamah Binti AbdullahJururawat (U29)nuruljanna@mohr.gov.my

Kaunter Perkhidmatan

Untuk sebarang urusan rasmi di Ibupejabat JKKP Putrajaya sila berurusan di:

Aras 4 (Kaunter Utama), Blok D3, Kompleks D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62530 Putrajaya
(T): 03 - 8886 5343
(F): 03 - 8889 2443
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya.
(W): www.dosh.gov.my

Bilangan Pelawat

013584426
Hari Ini
Semalam
Minggu Ini
Minggu Lepas
Bulan Ini
Bulan Lepas
Jumlah
4911
16700
54143
13442800
4911
632776
13584426