JKKP Johor

Seksyen Analisis & Pemprosesan

NamePositionExt No
Kamaruddin bin Mohammed (E): kamaruddin@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J52)Ketua Seksyen Analisa dan Proses1086
Fairul Azwan bin Ismail (E): mdfairul@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J44)1120
Chan Kah Wai (E): c.kahwai@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)1118
Nor Hafizan binti Mat Taib@ Mat Amin (E): norhafizan.mt@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)1110
Muhd Noor Azmil bin Muhamad Fishol (E): mnazmil@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)1107
Mohd Zakuan bin Fauzi (E): mohdzakuan@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)1109
Raja Mohd Faisal bin Raja Mohd Saleh (E): rmfaisal@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)1119
Nazri bin Mohd Nasir (E): nazri.mnc@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1115
Zarida binti Abd Jalil (E): zaridah@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1113
Faridah binti Abdullah (E): faridah.abd@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1069
Mohd Fauzi bin Che Yusof (E): fauzi.che@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1112
Mohamad Amir bin Mohamad Aris (E): amiraris@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1114
Ain Nur Syahirah binti Md Esa (E): ainnur@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)1088
Fazliza binti Adnan (E): fazliza@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)1125
Wan Nur Shariena binti Wan Zainon (E): shariena@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)1107
Ariman Hisyady bin Arifin (E): ariman@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)1121

Seksyen Siasatan & Pendakwaan
NamePositionExt No
Ir. Ahmad Jailani bin Mansor (E): ajailani@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J52)Ketua Seksyen Siasatan & Pendakwaan 3007
Romezam bin Mohd Zain (E): romezam@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)3039
Mohd Nizam bin Teh Kamaruddin (E): mohdnizam@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)3042
Mohd Fiqri bin Mohd Hanafi (E): fiqri@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)3039
Safwan bin Lokman (E): safwanlokman@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)3008
Mohd Hayri bin Hassan (E): hayri@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)3008
Mohd Amin bin Harun (E): mamin@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)3042
Mohd Hafiz bin Ismail (E): mhafiz@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)3038
Norshadia binti Supandi (E): norshadia@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)3038
Rashdan bin Abdul Rahim (E): mrashdan@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J26)3038

Seksyen Khidmat Pengurusan
NamePositionExt No
Nurul Huda binti Abdul Manaf (E): nurulhuda.manaf@mohr.gov.myPegawai Tinggi Diplomatik (M48)Ketua Seksyen Khidmat Pengurusan1098
Juriza binti Redzwan (E): juriza@mohr.gov.myPegawai Tinggi Diplomatik (M44)1099
Nur Syazila binti Muin (E): norsyazila@mohr.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (F29)1083
Siti Hajar binti A. Gaffar (E): hajargaffar@mohr.gov.myPenolong Pegawai Tadbir (N27)1063
Rosmah binti Bulkin (E): rosmah.bulkin@mohr.gov.myPembantu Tadbir Kewangan(W22)1068
Rohaiza binti Aron (E): rohaizah.arron@mohr.gov.myPembantu Tadbir Kanan P/O (N22)1078
Mohd Hafiz bin Muhamad (E): hafiz.md@mohr.gov.myPembantu Tadbir P/O (N17)1076
Sarimah binti Bahrom (E): sarimahbahrom@mohr.gov.myPembantu Tadbir P/O (N17)1066
Suzana binti Selamat (E): suzana@mohr.gov.myPembantu Tadbir P/O (N17)1080
Siti Nor Hafizza binti Md Tugiman (E): hafizza@mohr.gov.myPembantu Tadbir P/O (N17)1066
Norsalina binti Alias (E): norsalina@mohr.gov.myPembantu Tadbir P/O (N17)1074
Darlinda binti Zulkipli (E): darlinda@mohr.gov.myPembantu Tadbir P/O (N17)1075
Norlela binti Omar (E): norlela_umar@mohr.gov.myPembantu Tadbir P/O (N17)1075
Mazura binti Hj Shamsudin (E): mazura@mohr.gov.myPembantu Tadbir P/O (N17)1087
Norshaliza binti Sameon (E): noorshaliza@mohr.gov.myJuruteknik Komputer (FT17)1084
Habsah binti Husin (E): habsahusin@mohr.gov.myPembantu Operasi (N11)1081
Mohamad Faisal bin Yacob (E): m.faisal@mohr.gov.myPemandu Kenderaan (H11)1087
Yazid bin Abu Bakar (E): yazid_ab@mohr.gov.myPemandu Kenderaan (H11)1087

Seksyen Penguatkuasaan
NamePositionExt No
Habibah binti Supoh (E): habibah@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J52)Ketua Seksyen Penguatkuasaan3005
Mohammad Zaim bin Kassim @ Igan (E): shahidatul@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J44)3004
Shahidatul Nadiah binti Mhd Said (E): shahidatul@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)3014
Elliyati binti Edwar (E): eliyatic@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)3013
Mohd Sayuki bin Mohd Sukri (E): msayuki@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)3022
Che Aziz bin Mahmood (E): caziz@mohr.gov.myPenolong Pegawai Veterinar (G36)3020
Wang Yok Han (E): yhwang@mohr.gov.myPenolong Pegawai Perikanan (G32)3022
Azhar bin Ahmad (E): azahar_ahmad@mohr.gov.myPenolong Pegawai Perikanan (G36)3022
Siti Norazizah binti Jamil (E): sitinorazizah@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)3015
Zainal bin Ishak (E): zainal_i@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)3023

Seksyen Industri Kecil & Sederhana
NamePositionExt No
Azman bin Ahmad (E): azman_a@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J48)Ketua Seksyen Industri Kecil dan Sederhana3009
Muhammad Faizal bin Zainal Abidin (E): faizal@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J48)3003
Haji Salleh bin Abdul Rahman (E): msalleh_r@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)3028
Siti Haslinda binti Tanuri (E): sitihaslinda@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J38)3029
Mohd Hanafiah bin Husain (E): mhanafiah@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)3030
Suhaiza binti Basri (E): suhaiza@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)3035
Mohd Faizul bin Hussien (E): mfairul@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J26)3030
Mohd Khalid bin Suratman (E): mohdkhalid@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J22)3031
Nik Ahmad Ramzi bin Nik Mazlan (E): ramzi@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)3031

Seksyen Pemeriksaan Statutori
NamePositionExt No
Hairozie bin Asri (E): hairozie@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J52)Ketua Seksyen Pemeriksaan Statutori1004
Mohd Lukman bin Mamat (E): mdlukman@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J44)1093
Mohd Zamri bin Noruddin (E): mohdzamri@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J44)1028
Zulhasmirizal bin Shamsuddin (E): zulhasmirizal@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J44)1056
Zulhisam bin Dzulkifle (E): zulhisham.dzul@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)1044
Mohd Azlan Fahmi bin Mohd Azmi (E): azlanfahmi@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)1027
Nur Raudhah binti Laden (E): nurraudhah@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)1132
Ismail bin Busrah (E): ismailbusrah@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1050
Mohd Rodzi bin Jusoh (E): mdrodzi@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1048
Ishak bin Abd Manan (E): ishak_m@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1020
Syaiful Azlan bin Abdul Rahaman (E): syaiful@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1030
Azmir bin Azhar (E): azmirazhar@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1046
Azrul bin Abd Hamid (E): azrulhamid@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1022
Mohd Fahimi bin Mohd Dahri (E): mohdfahimi@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1023
Norsyafina binti Kamarudin (E): norshafina@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1029
Mohd Faizal bin Zolkiply (E): mdfaizal@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J22)1049
Muhd Raihan bin Mohamed (E): muhdraihan@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)1025
Nurulhuada binti Hussin (E): nurulhuada@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)1024
Maryanti binti Mohamad (E): maryanti@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)1131
Anas bin Mohamad Faridul Atras (E): anasatras@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)1038

Seksyen Higien Industri
NamePositionExt No
Dr. Syed Abd Hamid bin Syed Hassan (E): sabdulhamid@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J52)Ketua Seksyen Higien Industri-
Hamidi bin Ngatiman (E): hamidi@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J44)1008
Muhammad Faizal bin Shaharuddin (E): mfaizal.s@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)1010
Mohamad Rizal bin Mohd Said (E): mdrizal@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)1116
Kamaruzaman bin Othman (E): kamaruzaman@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)1017
Mohd Ridhuan bin Ismail (E): ridhuan.i@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1013
Mohammad Rhadhi bin Kamshah (E): mradhi@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1011
Zulfikhar bin Mohammad (E): zulfikhar@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1015
Masturah binti Muhammad (E): masturah@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)1011
Rizarul Azlan bin Abdul Rashid (E): rizarul@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J22)1015

Seksyen Kerja Bina
NamePositionExt No
Zulkifly bin Sulaiman (E): zulkifly_s@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J52)Ketua Seksyen Kerja Bina3003
Zulmahri bin Mohammad (E): zulmahri@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)3035
Vincent Lelanggan Ak Laja (E): vincent@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)3035
Mohd Redduan bin Mohd Akhir (E): redduan@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)3035
Safarizal bin Samad (E): safarizal@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)3000
Rosli bin Abdullah (E): rosli_a@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)3003
Mohd Hamidi bin Yahya (E): mdhamidi@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)3000
Abd Wahab bin Ab Hamid (E): wahab@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J22)3025
Mohammad Hafiz bin Halib (E): hafizhalib@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)3025

Seksyen Promosi & Sumber
NamePositionExt No
Noraita binti Tahir (E): noraita@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J48)Ketua Seksyen Promosi & Sumber 3010
Hisham bin Abdul Rahman (E): hisham@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)3021

Seksyen Risiko Khas

NamePositionExt No
Syahrul Nizam bin Shaharuddin (E): syahrulnizam_s@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J48)Ketua Seksyen Risiko Khas1005
Mohd Hafizi bin Abdullah (E): hafizi@mohr.gov.myPemeriksa Kilang & Jentera (J41)1037

Seksyen Kesihatan Pekerjaan

NamePositionExt No
Dr. Santhanamohan a/l Nagesperam (E): s.mohan@mohr.gov.myPegwai Perubatan (UD41)Ketua Seksyen Kesihatan Pekerjaan 1035
Sister Norasliza binti Alwai @ Alwi (E): norasliza@mohr.gov.myKetua Jururawat (U32)1016
Nurul Jannatussalaamah binti Abdullah (E): nuruljanna@mohr.gov.myJururawat (U29)1016

Tags Cloud