.
.
.
.
.
.
Cetak

JKKP Johor

Omar Bin Mat Piah

Pengarah (JUSA C)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. / Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 07-221 4121 | (F): 07-224 2667

Ir. Mohamad Razak bin Ismail

Timbalan Pengarah Khidmat Teknik (J54)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 07-224 3034 | (F): 07-224 2667

Zailee Bin Dollah

Timbalan Pengarah Operasi (J54)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 07-224 3002 | (F): 07-224 9039
Seksyen Analisis & Pemprosesan
NamePositionEmail
Ain Nur Syahirah binti Md Esa Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)ainnur@mohr.gov.my
Syazwani binti Sarikudin Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)syazwani.s@mohr.gov.my
Kamal Jumblatt bin Mohd Affendi Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)kjumblatt@mohr.gov.my
Mohd Fairul Azwan bin Ismail Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)mdfairul@mohr.gov.my
Nor Hafizan binti Mat Taib@ Mat Amin Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)norhafizan.mt@mohr.gov.my
Mohd Noor Azmil bin Muhamad FisholPemeriksa Kilang & Jentera (J41)mnazmil@mohr.gov.my
Mohd Zakuan bin FauziPemeriksa Kilang & Jentera (J41)mohdzakuan@mohr.gov.my
Raja Mohd Faisal bin Raja Mohd Saleh Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)rmfaisal@mohr.gov.my
Zarida binti Ab. Jalil Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)zarida@mohr.gov.my
Mohamad Fauzi bin Che YusoffPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)fauzi.che@mohr.gov.my
Faridah binti AbdullahPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)faridah.abd@mohr.gov.my
Norhayati binti JakriaPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)norhayati.j@mohr.gov.my
Wan Nor Shariena binti Wan Zainon Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)shariena@mohr.gov.my
Ariman Hisyandy bin Arifin Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)ariman@mohr.gov.my
Baharudin bin MamatKetua Seksyen (J52)baharuddin_ma@mohr.gov.my
Chan Kah WaiPenolong Pengarah (J41)c.kahwai@mohr.gov.my
Nazri Bin Mohd NasirPen. Pemeriksa Kilang dan Jentera J29

Seksyen Siasatan & Pendakwaan
NamePositionEmail
Ir. Ahmad Jailani bin MansorKetua Seksyen (J52)ajailani@mohr.gov.my
Mohd Rashdan bin Ab Rahim Pembantu Pembantu Kilang & Jentera (J22)mrashdan@mohr.gov.my
Ir. Zainahar bin Zainul Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)zainahar@mohr.gov.my
Mohd Hayri bin HassanPemeriksa Kilang & Jentera (J41)hayri@mohr.gov.my
Mohd Fiqri bin Hanafi Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)fiqri@mohr.gov.my
Safwan bin Lokman Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)safwanlokman@mohr.gov.my
Mohamad Amin bin Harun Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)mamin@mohr.gov.my
Zainal bin IshakPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)zainal_i@mohr.gov.my
Mohd Hafiz bin Ismail Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mhafiz@mohr.gov.my
Romezam bin Mohd Zain Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)romezam@mohr.gov.my

Seksyen Khidmat Pengurusan
NamePositionEmail
Zahratul Ziha binti Dato' Mohamad Razali Pegawai Tadbir dan Diplomatik (M41)zahratul@mohr.gov.my
Juriza Binti RedzwanPegawai Tadbir dan Diplomatik (M41)juriza@mohr.gov.my
V.J. PramilaPegawai Tadbir dan Diplomatik (M48)pramila.jc@mohr.gov.my
Nur Syazila binti Muin Penolong Pegawai Sistem Maklumat (F29)norsyazila@mohr.gov.my
Rosmah binti Bulkin Pembantu Tadbir Kewangan (W22)rosmah.bulkin@mohr.gov.com
Azmi Bin Hj. IsmailPembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N22)azmismail@mohr.gov.my
Sarimah bt BahromPembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)sarimahbahrom@mohr.gov.my
Hamidah binti Mazlan Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)hamidahmazlan@mohr.gov.my
Suzana binti SelamatPembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)suzana@mohr.gov.my
Siti Nor Hafizza binti Md Tugiman Pembantu Tadbir Kewangan (W17)hafizza@mohr.gov.my
Mazliana Binti MokhtarPembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)mazliana@mohr.gov.my
Norliza binti Jamian Pegawai Khidmat Pelangan (N17)norlizajamian@mohr.gov.my
Hanini binti YusoffJuruteknik Komputer (FT17)hanini@mohr.gov.my
Norsalina Bte AliasPembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)norsalina@mohr.gov.my
Shafiza Binti SafarudinPembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)shafiza.s@mohr.gov.my
Mohd Hafiz bin Muhamad Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi (N17)hafiz.md@mohr.gov.my
Yazid bin Abu BakarPemandu Kenderaan Bermotor (R3)yazid_ab@mohr.gov.my
Mohamad Faisal bin YacobPemandu Kenderaan Bermotor (R3) m.faisal@mohr.gov.my
Habsah bin Husin Pembantu Am Rendah (N1)habsahusin@mohr.gov.my
Mohd Faizaludin Bin Sayed AlwiPembantu Tadbir (N17)faizaludin@mohr.gov.my
Mohd Zuhairi Bin Zainal AbidinPembantu Am Pejabat (N1)zuhairi.z@mohr.gov.my
Nor Faizariza Biinti Ya'acobPembantu Tadbir (P/O) N22
Nor Dasilla Binti MinhatPembantu Tadbir (P/O) N17dasilla@mohr.gov.my
Mazura Binti ShamsudinPembantu Tadbir (P/O) N17
Khairul Izwan Bin MazlanPemandu Kenderaan R3

Seksyen Penguatkuasaan
NamePositionEmail
Shahidatul Nadiah binti Mhd Said Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)shahidatul@mohr.gov.my
Sham Shuhairi bin Nasarudin Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)shuhairi@mohr.gov.my
Mohd Nizam bin Teh Kamaruddin Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)mohdnizam@mohr.gov.my
Hj. Mohd Puzi bin Sudin Penolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J38)mfuzi@mohr.gov.my
Habibah binti Supoh Ketua Seksyen (J52)habibah@mohr.gov.my
Lydia Soloma JalongPegawai Pertanian (G41)lydiasoloma@mohr.gov.my
Che Aziz bin Mahmood Penolong Pegawai Veterinar (G36)caziz@mohr.gov.my
Che Ahmad Tantowi bin Che Mohamed ArifPenolong Pegawai Veterinar (G36)che.ahmad@mohr.gov.my
Wang Yok Han Penolong Pegawai Perikanan (G36)yhwang@mohr.gov.my
Wan Mohd Yassim bin Wan WahabPenolong Pemeliharaan Hutan (G32)yassim@mohr.gov.my
Abdul Nasir bin Ismail Penolong Pemeliharaan Hutan (G32)abdulnasir@mohr.gov.my
Hj. Zuhaimi bin MustafaPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)zuhaimi@mohr.gov.my
Siti Norazizah binti Jamil Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)sitinorazizah@mohr.gov.my
Hj. Sa'dan bin AhmadPembantu Pertanian (G22)sadan@mohr.gov.my
Sudirman bin Kasby Pembantu Pertanian (G22)sudirman@mohr.gov.my
Muthu A/l Ramasamy Pembantu Pertanian (G22)muthu
Abdul Samad Bin HamidPenolong Pegawai Pertanian G32abdulsamad@mohr.gov.my

Seksyen Industri Kecil & Sederhana
NamePositionEmail
Nik Ahmad Ramzi bin Nik Mazlan Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)ramzi@mohr.gov.my
Siti Haslinda binti Tanuri Penolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J38)sitihaslinda@mohr.gov.my
Mohd Hanafiah bin Husain Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mhanafiah@mohr.gov.my
Masturah binti MuhammadPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)masturah@mohr.gov.my
Mohd Nur Adzwan bin MahamadPembantu Pembantu Kilang & Jentera (J22)mnuradzwan@mohr.gov.my
Hj. Mohd Salleh bin Abdul RahmanPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)msalleh_r@mohr.gov.my
Azahar Bin AhmadPen. Pegawai Perikanan (G36)azahar_ahmad@mohr.gov.my

Seksyen Pemeriksaan Statutori
NamePositionEmail
Nurulhuada binti HussinPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)nurulhuada@mohr.gov.my
Mut anak Sagai Pemeriksa Kilang & Jentera (J48)mut@mohr.gov.my
Mohd Lukman bin MamatPemeriksa Kilang & Jentera (J44)mdlukman@mohr.gov.my
Mohammad Zaim bin Kassim @ IganPemeriksa Kilang & Jentera (J41)mdzaim@mohr.gov.my
Muhammad Faizal bin Zabinal Abidin Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)faizal@mohr.gov.my
Zulhisam bin DzulkiflePemeriksa Kilang & Jentera (J41)zulhisham.dzul@mohr.gov.my
Mohd Azlan Fahmi bin Muhammad AzmiPemeriksa Kilang & Jentera (J41)azlanfahmi@mohr.gov.my
Mohd Arianshah bin MunawirPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)arianshah@mohr.gov.my
Nor Syafina binti KamarudinPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)norsyafina@mohr.gov.my
Mohd Rodzi bin Jusuh Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mdrodzi@mohr.gov.my
Ishak bin Abd Manan Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)ishak_m@mohr.gov.my
Syaiful Azlan bin Abdul Rahaman Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)syaiful@mohr.gov.my
Azrul bin Abdul Hamid Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)azrulhamid@mohr.gov.my
Mohd Fahimi bin Mohd DahriPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mohdfahimi@mohr.gov.my
Mohd Faizul bin Husain Pembantu Pembantu Kilang & Jentera (J22)mfaizul@mohr.gov.my
Mohd Faizal bin ZolkiplyPembantu Pembantu Kilang & Jentera (J22)mdfaizal@mohr.gov.my
Muhd Raihan bin MohamedPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)muhdraihan@mohr.gov.my
Anas bin Mohamed Faridul Atrash Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)anasatrash@mohr.gov.my
Hairozie bin Asri Ketua Seksyen (J52)hairozie@mohr.gov.my
Azmir bin azharPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29) azmirazhar@mohr.gov.my
Bibi Jueem binti ZakariaPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)bibijueem@mohr.gov.my
Faizarina binti Gunawan Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)faizarina@mohr.gov.my
Nurul Aizat Akmal binti Abdul Azih Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)nurulaizat@mohr.gov.my
Nur Raudhah binti Laden Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)nurraudhah@mohr.gov.my
Maryanti binti Mohamad Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)maryanti@mohr.gov.my

Seksyen Higien Industri
NamePositionEmail
Tn. Syed Abdul Hamid bin Syed HassanKetua Seksyen (J52)sabdulhamid@mohr.gov.my
Zulfikhar Bin MohammadPen. Pemeriksa Kilang dan Jentera J29zulfikhar@mohr.gov.my
Hamidi bin Ngatiman Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)hamidi_ng@mohr.gov.my
Muhammad Faizal bin Shaharuddin Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)mfaizal.s@mohr.gov.my
Kamaruzaman bin Othman Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)kamaruzaman@mohr.gov.my
Maslela'a binti MohamadPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)maslela@mohr.gov.my
Mohammad Rhadhi bin KamshahPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mradhi@mohr.gov.my
Mohd Ridhuan bin Ismail Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)ridhuan.i@mohr.gov.my
Nurhaliza binti Azman Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)nurhaliza@mohr.gov.my
Mohamad Rizal bin Mohd Said Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)mdrizal@mohr.gov.my

Seksyen Kerja Bina
NamePositionEmail
Rosli b. AbdullahPen. Pemeriksa Kilang dan Jentera J36rosli_a@mohr.gov.my
Mohammad Hafiz bin HalibPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)hafizhalib@mohr.gov.my
Zulmahri bin Muhammad Pemeriksa Kilang & Jentera (J41)zulmahri@mohr.gov.my
Mohd Hamidi bin YahyaPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)mdhamidi@mohr.gov.my
Rabaayah binti DaudKetua Seksyen (J52)rabaayah@mohr.gov.my
Ahmad Zaidi bin Md Din Pemeriksa Kilang & Jentera (J48)ahmadzaidi@mohr.gov.my
Syahrul Nizam bin ShahruddinPemeriksa Kilang & Jentera (J44)syahrulnizam_s@mohr.gov.my
Mohd Redduan bin Md Akhir Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)redduan@mohr.gov.my
Zulkifli bin Seman Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)zulkifli_s@mohr.gov.my
Mohamad Amir bin Mohamad Aris Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)amiraris@mohr.gov.my
Abd. Wahab bin Ab. HamidPembantu Pembantu Kilang & Jentera (J22)wahab@mohr.gov.my
Vincent Lelanggan Anak LajaPemeriksa Kilang dan Jentera (J41)

Seksyen Promosi & Sumber
NamePositionEmail
Mohd Rosman bin Mohd Khalid Pemeriksa Kilang & Jentera (J44)mrosman@mohr.gov.my
Muhammad Izzat bin Ahmad Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)mizzat@mohr.gov.my
Seksyen Risiko Khas
NamePositionEmail
Zaidin bin Ibrahim Ketua Seksyen (J48)zaidin@mohr.gov.my
Azuawati binti ZanalPemeriksa Kilang & Jentera (J44)azuawati@mohr.gov.my
Mohd Hafizi bin AbdullahPemeriksa Kilang & Jentera (J41)hafizi@mohr.gov.my
Seksyen Kesihatan Pekerjaan
NamePositionEmail
Dr Santhanamohon A/L NagesperamPegawai Perubatan (UD44)s.mohan@mohr.gov.my
Dr. Sathya A/L SubramaniamPegawai Perubatan (UD44)s.sathya@mohr.gov.my
Jamilah bt Ismail Jururawat (U32)jamilah_i@mohr.gov.my
Norasliza Binti Alwai @ AlwiJururawat (U32)
Nurul Jannatussalaamah Binti AbdullahJururawat (U29)

Kaunter Perkhidmatan

Untuk sebarang urusan rasmi di Ibupejabat JKKP Putrajaya sila berurusan di:

Aras 4 (Kaunter Utama), Blok D3, Kompleks D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62530 Putrajaya
(T): 03 - 8886 5343
(F): 03 - 8889 2443
Call Centre: 03-8871 1228
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya.
Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya.
( Kaunter Aras 3 )
Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya.
( Kaunter Aras 4 )
(W): www.dosh.gov.my

Bilangan Pelawat

008865226
Hari Ini
Semalam
Minggu Ini
Minggu Lepas
Bulan Ini
Bulan Lepas
Jumlah
9515
25851
149080
8541417
518838
584910
8865226