JKKP WP Labuan

NamePositionEmail
Azman Shah Bin Jaafar Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J38)Ketua Seksyen Analisis & Pemprosesan/Seksyen Promosi & Sumberazmanshah_j@mohr.gov.my
Mohammad Asri bin Mohamad Adnan Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J38) Ketua Seksyen Penguatkuasaanmasri_a@mohr.gov.my
Shakirin bin Omar Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J38)Ketua Seksyen Higien Industrishakirin@mohr.gov.my
Mohd Ibrahim Hafez bin Md. Nazri Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36) Ketua Seksyen Industri Kecil & Sederhanamibrahim_h@mohr.gov.my
Zulkipli bin Ramli Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)Ketua Seksyen Pemeriksaan Statutorizulkipli@mohr.gov.my
Zulkifli bin Abd. Wahab Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)Ketua Seksyen Kerja Binazulkifli_a@moh.gov.my
Mohd Tarmizi bin Mat Noor Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)Ketua Seksyen Siasatan & Pendakwaan/Seksyen Risiko Khasmtarmizi@mohr.gov.my
Pauzli bin Maslin Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)Analisis & Pemprosesan/Seksyen Promosi & Sumberpauzli@mohr.gov.my
Vera Enggam Ketua Jururawat (U32)Ketua Seksyen Kesihatan Pekerjaanvera.en@mohr.gov.my
Azly bin Razlan Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)Siasatan & Pendakwaan/Seksyen Risiko Khasazly@mohr.gov.my
Ambrose Ambas Anak Jilan Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29) Penguatkuasaanambrose@mohr.gov.my
Azibah Binti Abdul Rahman Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29) Penguatkuasaanazibah_ar@mohr.gov.my
Wan Mohamd Nasir bin Wan Omar Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29) Penguatkuasaanwmnasir@mohr.gov.my
Shahrul Izwan bin Mohamad Azmi Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29) Industri Kecil & Sederhanashahrulizwan@mohr.gov.my
Jumat bin Said Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)Pemeriksaan Statutorijumatsaid@mohr.gov.my
Yusman Azizi bin Yusof Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)Pemeriksaan Statutoriyusman@mohr.gov.my
Mohd. Noor Faizal Amri bin Zamri Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)Higien Industrinoorfaizal@mohr.gov.my
Marlina binti Dumin Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)Higien Industrimarlina@mohr.gov.my
Georgery Anak Sengujie Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)Kerja Binageorgery@mohr.gov.my
Mohamad Irwan bin Wahat Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)Analisis & Pemprosesan/Seksyen Promosi & Sumbermohamadirwan@mohr.gov.my
Arfah bt Hj. Razali Pembantu Tadbir (P/O)(N17)Khidmat Pengurusanarfah@mohr.gov.my
DK. Rafidah binti Awangku Chu Chu Pembantu Tadbir (P/O)(N17)Khidmat Pengurusandkrafidah@mohr.gov.my
Juliantye binti Abdul Rahman Pegawai Khidmat Pelanggan (N17)Khidmat Pengurusanjuliantye@mohr.gov.my
Norlena Binti Samsudin Pembantu Tadbir Kewangan ( W17)Khidmat Pengurusan-
Sulastri binti Suliman Juruteknik Komputer (FT17)Khidmat Pengurusansulastri.s@mohr.gov.my
Sendys Anak Reginald Eliab Kana Pemandu Kenderaan Bermotor (H11)Khidmat Pengurusansendys@mohr.gov.my
Yazulla @ Yusni bin Yusa Pembantu Am Rendah (N1)Khidmat Pengurusanyazulla@mohr.gov.my

Tags Cloud