.
.
.
.
.
.
Cetak

JKKP WP Labuan

Kasman Bin Nasir

Pengarah (J44)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 087-424 857 | (F): 087-424 855

NamePositionEmail
Mohd Shahril Bin RamliTimbalan Pengarah (Operasi) (J41)mdshahril@mohr.gov.my
Siti Hawa Binti SadekTimbalan Pengarah (Khidmat Teknik) (J41)sitihawasadek@mohr.gov.my
Mohammad Asri Bin Mohamad AdnanPEM.PEMERIKSA KILANG & JENTERA J38masri_a@mohr.gov.my
Shakirin Bin OmarPEM.PEMERIKSA KILANG & JENTERA J38shakirin@mohr.gov.my
Azman Shah JaafarPEM.PEMERIKSA KILANG & JENTERA J38azmanshah_j@mohr.gov.my
Zulkipli Bin RamliPEM.PEMERIKSA KILANG & JENTERA J36zulkipli@mohr.gov.my
Azlan Bin BaharPEM.PEMERIKSA KILANG & JENTERA J36azlan@mohr.gov.my
Mohd Ibrahim Hafez Bin Md NazriPEM.PEMERIKSA KILANG & JENTERA J36mibrahim_h@mohr.gov.my
Pauzli Bin MaslinPEN.PEMERIKSA KILANG & JENTERA J36pauzli@mohr.gov.my
Zulkifli Bin Abd WahabPEN.PEMERIKSA KILANG & JENTERA J36zulkifli_a@mohr.gov.my
Mohd Tarmizi Bin Mat NoorPEM. PEMERIKSA KILAN G & JENTERA J36mtarmizi@mohr.gov.my
Sister Vera EnggamKETUA JURURAWAT U32vera.en@mohr.gov.my
Azibah Binti Abdul RahmanPEM. PEMERIKSA KILAN G & JENTERA J29azibah_ar@mohr.gov.my
Marlina Binti DumbinPEM. PEMERIKSA KILAN G & JENTERA J29marlina@mohr.gov.my
Yusman Azizi Bin YusoffPEM. PEMERIKSA KILAN G & JENTERA J29yusman@mohr.gov.my
Mohd. Noor Faizal Amri Bin ZamriPEN. PEMERIKSA KILANG & JENTERA J29noorfaizal@mohr.gov.my
Shahrul Izwan Bin Mohamad AzmiPEN. PEMERIKSA KILANG & JENTERA J29shahrulizwan@mohr.gov.my
Georgery Anak SengujiePEN. PEMERIKSA KILANG & JENTERA J29georgery@mohr.gov.my
Jumat Bin SaidPEN. PEMERIKSA KILANG & JENTERA J29jumatsaid@mohr.gov.my
Azly Bin RazlanPEN. PEMERIKSA KILANG & JENTERA J29azly@mohr.gov.my
Mohd Halizan Bin OthmanPEN. PEMERIKSA KILANG & JENTERA J29mdhalizan@mohr.gov.my
Ambrose Ambas Anak JilanPEN. PEMERIKSA KILANG & JENTERA J29amrose@mohr.gov.my
Mohamad Irwan Bin WahatPEM. PEMERIKSA KILAN G & JENTERA J17mohamadirwan@mohr.gov.my
Ahmat Brahim Bin BukangPEMBANTU TADBIR N22ahmatbrahim@mohr.gov.my
Suvifa Bin SunoJURUTEKNIK KOMPUTER FT17suvifa@mohr.gov.my
Arfah Binti Hj RazaliPEMBANTU TADBIR (P/0) N17arfah@mohr.gov.my
Faizal @Qairul Bin UsidiPEMBANTU TADBIR (KEW) W17qairul@mohr.gov.my
Mohd Faizal Bin RahmatPEMBANTU TADBIR (P/0) N17mfaizal.r@mohr.gov.my
Yazulla @ Yusni Bin YusaPEMBANTU OPERASI N1yazulla@mohr.gov.my
Sendys Anak Reginald Eliab KanaPEMANDU R3sendys@mohr.gov.my
Dk Rafidah Binti Awangku Chu ChuPembantu Tadbir (P/O)(N17) dkrafidah@mohr.gov.my
Nazrul Azman Bin Mat RahimPenolong Pegawai Perikanan(G32) nazrulazman@mohr.gov.my

Kaunter Perkhidmatan

Untuk sebarang urusan rasmi di Ibupejabat JKKP Putrajaya sila berurusan di:

Aras 4 (Kaunter Utama), Blok D3, Kompleks D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62530 Putrajaya
(T): 03 - 8886 5343
(F): 03 - 8889 2443
Call Centre: 03-8871 1228
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya.
Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya.
( Kaunter Aras 3 )
Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya.
( Kaunter Aras 4 )
(W): www.dosh.gov.my

Bilangan Pelawat

006909463
Hari Ini
Semalam
Minggu Ini
Minggu Lepas
Bulan Ini
Bulan Lepas
Jumlah
21268
19730
21268
6717781
630321
490306
6909463