mobile header ms01

JKKP WP Labuan

Jinurah Sintian

Pengarah (J48)
Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.
087-424857 / 087-424858
087-424 855

Siti Hawa Binti Sadek

Timbalan Pengarah (Khidmat Teknik) (J41)
Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.
087-424857 / 087-424858
087-424855

NameEmailPositionProvince
Fazdhley Hafiz Bin A. Wahidfazdhley@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
Azman Shah Bin Jaafarazmanshah_j@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J38)Ketua Seksyen Analisis & Pemprosesan/Seksyen Promosi & Sumber
Noorrizawati binti Abdul Rashidnoorrizawati@mohr.gov.mySetiausaha Pejabat (N27)Khidmat Pengurusan
Mohammad Asri bin Mohamad Adnanmasri_a@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J38) Ketua Seksyen Penguatkuasaan
Shakirin bin Omarshakirin@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J38)Ketua Seksyen Higien Industri
Mohd Ibrahim Hafez bin Md. Nazrimibrahim_h@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36) Ketua Seksyen Industri Kecil & Sederhana
Zulkipli bin Ramlizulkipli@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)Ketua Seksyen Pemeriksaan Statutori
Zulkifli bin Abd. Wahabzulkifli_a@moh.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)Ketua Seksyen Kerja Bina
Mohd Tarmizi bin Mat Noormtarmizi@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)Ketua Seksyen Siasatan & Pendakwaan/Seksyen Risiko Khas
Pauzli bin Maslinpauzli@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)Analisis & Pemprosesan/Seksyen Promosi & Sumber
Vera Enggamvera.en@mohr.gov.myKetua Jururawat (U32)Ketua Seksyen Kesihatan Pekerjaan
Azly bin Razlanazly@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)Siasatan & Pendakwaan/Seksyen Risiko Khas
Ambrose Ambas Anak Jilanambrose@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29) Penguatkuasaan
Azibah Binti Abdul Rahmanazibah_ar@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29) Penguatkuasaan
Wan Mohamd Nasir bin Wan Omarwmnasir@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29) Penguatkuasaan
Shahrul Izwan bin Mohamad Azmishahrulizwan@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29) Industri Kecil & Sederhana
Jumat bin Saidjumatsaid@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)Pemeriksaan Statutori
Yusman Azizi bin Yusofyusman@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)Pemeriksaan Statutori
Mohd. Noor Faizal Amri bin Zamrinoorfaizal@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)Higien Industri
Marlina binti Duminmarlina@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)Higien Industri
Georgery Anak Sengujiegeorgery@mohr.gov.myPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)Kerja Bina
Mohamad Irwan bin Wahatmohamadirwan@mohr.gov.myPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)Analisis & Pemprosesan/Seksyen Promosi & Sumber
Arfah bt Hj. Razaliarfah@mohr.gov.myPembantu Tadbir (P/O)(N17)Khidmat Pengurusan
DK. Rafidah binti Awangku Chu Chudkrafidah@mohr.gov.myPembantu Tadbir (P/O)(N17)Khidmat Pengurusan
Juliantye binti Abdul Rahmanjuliantye@mohr.gov.myPegawai Khidmat Pelanggan (N17)Khidmat Pengurusan
Norlena Binti Samsudin-Pembantu Tadbir Kewangan ( W17)Khidmat Pengurusan
Sulastri binti Sulimansulastri.s@mohr.gov.myJuruteknik Komputer (FT17)Khidmat Pengurusan
Sendys Anak Reginald Eliab Kanasendys@mohr.gov.myPemandu Kenderaan Bermotor (H11)Khidmat Pengurusan
Yazulla @ Yusni bin Yusayazulla@mohr.gov.myPembantu Am Rendah (N1)Khidmat Pengurusan

Tags Cloud