.
.
.
.
.
.
Cetak

JKKP WP Labuan

Jinurah Sintian

Pengarah (J48)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 087-424 857 | (F): 087-424 855

NamePositionEmail
Siti Hawa Binti SadekTimbalan Pengarah (Khidmat Teknik) (J41)sitihawasadek@mohr.gov.my
Mohammad Asri Bin Mohamad AdnanPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J38)masri_a@mohr.gov.my
Shakirin Bin OmarPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J38)shakirin@mohr.gov.my
Azman Shah JaafarPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J386)azmanshah_j@mohr.gov.my
Zulkipli Bin RamliPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)zulkipli@mohr.gov.my
Azlan Bin BaharPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)azlan@mohr.gov.my
Mohd Ibrahim Hafez Bin Md NazriPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)mibrahim_h@mohr.gov.my
Pauzli Bin MaslinPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)pauzli@mohr.gov.my
Zulkifli Bin Abd WahabPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)zulkifli_a@mohr.gov.my
Mohd Tarmizi Bin Mat NoorPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J36)mtarmizi@mohr.gov.my
Sister Vera EnggamKetua Jururawat (U32)vera.en@mohr.gov.my
Azibah Binti Abdul RahmanPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J29)azibah_ar@mohr.gov.my
Marlina Binti DuminPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J29)marlina@mohr.gov.my
Yusman Azizi Bin YusoffPenolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)yusman@mohr.gov.my
Mohd. Noor Faizal Amri Bin ZamriPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J29)noorfaizal@mohr.gov.my
Shahrul Izwan Bin Mohamad AzmiPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J29)shahrulizwan@mohr.gov.my
Georgery Anak SengujiePenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J29)georgery@mohr.gov.my
Jumat Bin SaidPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J29)jumatsaid@mohr.gov.my
Azly Bin RazlanPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J29)azly@mohr.gov.my
Ambrose Ambas Anak JilanPenolong Pemeriksa Kilang dan Jentera (J29)amrose@mohr.gov.my
Mohamad Irwan Bin WahatPembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)mohamadirwan@mohr.gov.my
Ahmat Brahim Bin BukangPembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22)ahmatbrahim@mohr.gov.my
Arfah Binti Hj RazaliPEMBANTU TADBIR (P/0) N17arfah@mohr.gov.my
Faizal @Qairul Bin UsidiPembantu Tadbir (Kewangan) (N17)qairul@mohr.gov.my
Juliantye binti Abdul RahmanPegawai Khidmat Pelanggan (N17)juliantye@mohr.gov.my
Yazulla @ Yusni Bin YusaPembantu Am Pejabat (N11)yazulla@mohr.gov.my
Sendys Anak Reginald Eliab KanaPemandu (H11)sendys@mohr.gov.my
Dk Rafidah Binti Awangku Chu ChuPembantu Tadbir (P/O)(N17) dkrafidah@mohr.gov.my
Noorrizawati Binti Abdul RashidSetiausaha Pejabat (N27)noorrizawati@mohr.gov.my

Kaunter Perkhidmatan

Untuk sebarang urusan rasmi di Ibupejabat JKKP Putrajaya sila berurusan di:

Aras 4 (Kaunter Utama), Blok D3, Kompleks D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62530 Putrajaya
(T): 03 - 8886 5343
(F): 03 - 8889 2443
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya.
(W): www.dosh.gov.my

Bilangan Pelawat

013596078
Hari Ini
Semalam
Minggu Ini
Minggu Lepas
Bulan Ini
Bulan Lepas
Jumlah
525
16038
65795
13442800
16563
632776
13596078