.
.
.
.
.
.
Cetak

JKKP WP Labuan

Jinurah Sintian

Pengarah (J48)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 087-424857 / 087-424858 | (F): 087-424 855

Siti Hawa Binti Sadek

Timbalan Pengarah (Khidmat Teknik) (J41)
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya. | (T): 087-424857 / 087-424858 | (F): 087-424855

NamePositionEmail
Azman Shah Bin Jaafar Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J38)
Ketua Seksyen Analisis & Pemprosesan/Seksyen Promosi & Sumber
azmanshah_j@mohr.gov.my
Mohammad Asri bin Mohamad Adnan Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J38)
Ketua Seksyen Penguatkuasaan
masri_a@mohr.gov.my
Shakirin bin Omar Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J38)
Ketua Seksyen Higien Industri
shakirin@mohr.gov.my
Mohd Ibrahim Hafez bin Md. Nazri Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
Ketua Seksyen Industri Kecil & Sederhana
mibrahim_h@mohr.gov.my
Zulkipli bin Ramli Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
Ketua Seksyen Pemeriksaan Statutori
zulkipli@mohr.gov.my
Zulkifli bin Abd. Wahab Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
Ketua Seksyen Kerja Bina
zulkifli_a@moh.gov.my
Mohd Tarmizi bin Mat Noor Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
Ketua Seksyen Siasatan & Pendakwaan/Seksyen Risiko Khas
mtarmizi@mohr.gov.my
Pauzli bin Maslin Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J36)
Analisis & Pemprosesan/Seksyen Promosi & Sumber
pauzli@mohr.gov.my
Vera Enggam Ketua Jururawat (U32)
Ketua Seksyen Kesihatan Pekerjaan
vera.en@mohr.gov.my
Azly bin Razlan Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Siasatan & Pendakwaan/Seksyen Risiko Khas
azly@mohr.gov.my
Ambrose Ambas Anak Jilan Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Penguatkuasaan
ambrose@mohr.gov.my
Azibah Binti Abdul Rahman Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Penguatkuasaan
azibah_ar@mohr.gov.my
Wan Mohamd Nasir bin Wan Omar Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Penguatkuasaan
wmnasir@mohr.gov.my
Shahrul Izwan bin Mohamad Azmi Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Industri Kecil & Sederhana
shahrulizwan@mohr.gov.my
Jumat bin Said Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Pemeriksaan Statutori
jumatsaid@mohr.gov.my
Yusman Azizi bin Yusof Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Pemeriksaan Statutori
yusman@mohr.gov.my
Mohd. Noor Faizal Amri bin Zamri Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Higien Industri
noorfaizal@mohr.gov.my
Marlina binti Dumin Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Higien Industri
marlina@mohr.gov.my
Georgery Anak Sengujie Penolong Pemeriksa Kilang & Jentera (J29)
Kerja Bina
georgery@mohr.gov.my
Mohamad Irwan bin Wahat Pembantu Pemeriksa Kilang & Jentera (J17)
Analisis & Pemprosesan/Seksyen Promosi & Sumber
mohamadirwan@mohr.gov.my
Arfah bt Hj. Razali Pembantu Tadbir (P/O)(N17)
Khidmat Pengurusan
arfah@mohr.gov.my
DK. Rafidah binti Awangku Chu Chu Pembantu Tadbir (P/O)(N17)
Khidmat Pengurusan
dkrafidah@mohr.gov.my
Juliantye binti Abdul Rahman Pegawai Khidmat Pelanggan (N17)
Khidmat Pengurusan
juliantye@mohr.gov.my
Norlena Binti Samsudin Pembantu Tadbir Kewangan ( W17)
Khidmat Pengurusan
-
Sulastri binti Suliman Juruteknik Komputer (FT17)
Khidmat Pengurusan
sulastri.s@mohr.gov.my
Sendys Anak Reginald Eliab Kana Pemandu Kenderaan Bermotor (H11)
Khidmat Pengurusan
sendys@mohr.gov.my
Yazulla @ Yusni bin Yusa Pembantu Am Rendah (N1)
Khidmat Pengurusan
yazulla@mohr.gov.my

Kaunter Perkhidmatan

Untuk sebarang urusan rasmi di Ibupejabat JKKP Putrajaya sila berurusan di:

Aras 4 (Kaunter Utama), Blok D3, Kompleks D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62530 Putrajaya
(T): 03 - 8886 5343
(F): 03 - 8889 2443
(E): Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya.
(W): www.dosh.gov.my

Bilangan Pelawat

020171602
Hari Ini
Semalam
Minggu Ini
Minggu Lepas
Bulan Ini
Bulan Lepas
Jumlah
6069
21119
141560
19872631
598883
606486
20171602