Assessor

Senarai Kelulusan Bersyarat/Pembatalan/Penggantungan Kompetensi

Ref. No/NameAddressTel No.Fax No.Expired Date
JKKP HIE 127/171-2(38)Mohd Razuan bin ZainolToray Plastics (M) Sdn Bhd 2628, MK, SPT, Lorong Perusahaan 4, Prai Free Industrial Zone, 13600 Prai, Pulau Pinangrazuan.tpm@toray.com.my
Sijil kelulusan tidak dibaharui. Digantung setahun (6 Nov 2013 - 5 Nov 2014)
04-398808804-3997503
Senarai Kompetensi Yang Diluluskan
Ref. No/NameAddressTel No.Fax No.Expired Date
JKKP HIE 127/171-2(8)Dr. Yasriza YahayaOccumed Consultancy Services Sdn Bhd, B16 & 18, Pusat Perkhidmatan Balok, 26100 Kuantan, Pahangyasrizalyahaya@gmail.com09-5834760, 019-916784009-583464225/10/2016 -24/10/2019
JKKP KIM 127/453/6(29)Aini Nurliyana binti AzharNadi Lestari Consultants SB, No. 3-1, Jalan Waruna AR, U5/AR, Taman Desa Subang, Seksyen U5, 40150 Shah Alam, Selangoraininurliyana@gmail.com019-468741303-7840024027/09/2016 -26/09/2019
JKKP KIM 127/453/6(30)Mohd Amin Bin AdrahInstitut Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Negara, Pejabat Wilayah Sabah (Sandakan), ILP Sandakan, Tingkat 1, Bangunan BPSM, Batu 5, Jalan Sibuga, 90000 Sandakan, Sabahmohdamin.niosh@gmail.com016-8603634,
08-9663753
08-966376227/09/2016 -26/09/2019
JKKP KIM 127/453/6(31)Nurul Khairunisa binti Mansor Nadi Lestari Consultants SB, No. 3-1, Jalan Waruna AR, U5/AR, Taman Desa Subang, Seksyen U5, 40150 Shah Alam, Selangornisamansor@nadilestari.com.my019-457466803-7840024014/11/2016 -13/11/2019
JKKP KIM 127/453/6(32)Lee Yoon Lee Shell Refining Company (FOM) Berhad, Batu 1, Jalan Pantai, 71000 Port Dickson, Negeri Sembilan. yoonyee88@hotmail.com06-6480899-23/11/2016 -22/11/2019
JKKP KIM 127/453/6(33)Thong Cia Ming ESI Sampling Sdn Bhd (Tawau), TB4404, Intermediate Lot 4, 1st Floor, Block A Bandaran Baru, Jalan Baru, 91000 Tawau, Sabah thongcm@hotmail.com016-8680853089-75223928/11/2016 -27/11/2019
JKKP KIM 127/453/7(34)Anuar bin Mohd. Mokhtar5, Jalan 4/5G, Seksyen 4 43650 Bandar Baru Bangi, Selangoranumohk@hotmail.com,
anuar1959medan@gmail.com
013-6654707-16/12/2016 -15/12/2019
JKKP KIM 127/453/7(35)Syed Abdul Hamid bin Syed HassanNo.1, Pulai Jaya 4/6, Bandar Pulai Jaya, 81110 Kangkar Pulai, Skudai, Johortsahamid@yahoo.com019-7301603-16/12/2016 -15/12/2019
JKKP KIM 127/453/7(36)Mohd Puzi bin Sudin 13, Laluan Wira Jaya Timur 24, Taman Rapat Koperasi, 31350 ipoh, Perak.puzi@alumni.um.edu.my019-5224455-29/12/2016 -28/12/2019
JKKP KIM 127/453/7(37)Abdul Hafidz bin AhmadNo. 45, Jalan Pakis 2, Taman Sri Pulai, 81300 Johor Bahru, Johor-019-7573178-29/12/2016 -28/12/2019
JKKP HIE 127/171-2(167)Loh Say HoonAmbu SB, Lot 69B, Lintang Bayan Lepas 6, Phase IV, 11900 Pulau Pinanglshn@ambu.com012-4290228 04-644893225/10/2016 -24/10/2019
JKKP HIE 127/171-2(230)Atika Binti Anuar23A, Jalan Jasmin 1, Laman Jasmin, Nilai Impia, 71800 Nilai, Negeri Sembilan atikaa@petronas.com.my 012-3052818-25/10/2016 -24/10/2019
JKKP HIE 127/171-2(285)Choo Hui SiangNo.27, Jalan Impian Emas 5, Taman Impian Emas, 81300 Skudai, Johorhuisiangchoo@eurofins.com07-5588153, 017-751244307-558815422/12/2016 -21/12/2019
JKKP HIE 127/171-2(323)Harimah Binti HamdanNadi Lestari Consultants Sdn Bhd No. 3-1, Jalan Waruna AR, U5/AR, Taman Desa Subang, Seksyen U5, 40150 Shah Alam, Selangorharimah.hamdan@nadilestari.com.my03-7840023903-7840024023/11/2016 -22/11/2019
JKKP HIE 127/171-2(326)Ja'afar bin Othman DT 4182, Jalan Murai Jaya 4, Taman Murai Jaya, 76100 Durian Tunggal, Melakajosacmlk@gmail.com019-734805006-282028827/09/2016 -26/09/2019
JKKP HIE 127/171-2(333)Hong Kian Ong29-11-04, Lengkok Nipah 2, Sungai Dua, 11700 Gelugor, Pulau Pinanghong@globalgroup-pg.net012-476726004-646126023/11/2016 -22/11/2019
JKKP HIE 127/171-2(334)Loong Yin Leng21, Jalan USJ 9/4, UEP Subang Jaya, 47630 Subang Jaya, Selangor ylloong@yahoo.com012-2832719-23/11/2016 -22/11/2019
JKKP HIE 127/171-2(341)Ting Nguong Syu927, Lorong 10A, Jalan Stampin Tengah, 93350 Kuching, Sarawaknguongsyuting@yahoo.com016-8625180082-46175222/12/2016 -21/12/2019

Print